Od kilku sezonów niezmiennie modne są buty marki Crocs. Dostępnych jest coraz więcej modeli oraz kolorów. Co sprawia, ze to obuwie zyskało taką popularność?

Stopy każdego z nas są wrażliwe i wymagają odpowiedniej pielęgnacji oraz butów. Jedynie wysokiej jakości buty pozwalają uzyskać gwarancję zdrowia, dlatego wyborowi odpowiedniego obuwia należy nadać priorytet.
Atutem butów Crocs jest niesamowity, wręcz kosmiczny wygląd, ogromny wybór kolorów, ale przede wszystkim wygoda i wielofunkcyjność. Materiał, z którego są wyprodukowane buty to PCCR (proprietary closed cell resign), o właściwościach żywicznych na który marka CROCS ma wyłączność. To sprawia, że te buty idealnie dostosowują się do stóp.

Co wyróżnia buty Crocs?

  • lekkość – jedna para butów Crocs Cayman waży ok. 160 gram,
  • ortopedyczna konstrukcja – buty  zaprojektowano z myślą o maksymalnym odciążeniu nóg, bioder i dolnego odcinka kręgosłupa
  • łatwość czyszczenia – są antybakteryjne, nie wydzielają nieprzyjemnych zapachów, a do ich umycia wystarcza woda z mydłem,
  • trwałość – materiał, z którego wykonane są buty jest praktycznie nie do zdarcia; wybierając buty Crocs masz gwarancję zakupu na kilka lat,
  • komfort – po pierwszym założeniu butów i przejściu kilku kroków, nie chcesz ich zdjąć!

Oferowane przez nas obuwie charakteryzują się niezwykle wysoką jakością. Mając je na nogach nie musisz obawiać się żadnych niespodzianek.

Oferujemy modele dla dzieci, mężczyzn oraz dla kobiet: standardowe crocsbandy, japonki, baleriny, buty na obcasie i wiele wiele innych. Posiadamy również nowe modele na każdy sezon.

Wszystkie wykonane są tego samego materiału, dzięki czemu są wygodne i lekkie.